Algemeen Deventer

Bestuur

Voorzitter
Dirk Metselaar, E d.metselaar@home.nl

Secretariaat
Mathilde Heinen, E mathilde.heinen@home.nl

Pennigmeester
Jan de Groot, T 0570-676072, E j.t.degroot@kpnmail.nl
IBAN HV Deventer NL47 TRIO 0391042955

Ledenadministratie
leden@humanistischverbond.nl

Bestuursleden
Ria Meeuwse, E r.meeuwse@planet.nl
Heleen Janszen, E heleenjanszen@somehome.nl

Andere actieve leden

Activiteitencommissie
1 vacature

Geestelijke begeleiders
Deventer Ziekenhuis: 
drs. mevrouw W.B. van der Klaauw,  T (0570) 53 52 09, E W.Klaauwvander@dz.nl (Geestelijke Begeleiding, route 5), aanwezig: ma,wo en do

drs. Wouter Vlek, T (0570) 53 52 12, E w.vlek@dz.nl (Geestelijke Begeleiding, route 5), aanwezig: di, do en vrij

Dimence Groep (Brinkgreven):
Jasmijn van Buul M.A., T (0570) 63 96 00,  E J.vanbuul@dimencegroep.nl werkzaam di middag en woe morgen

Vrijgevestigd:
Marieke van Eijkelen, E eijkelenm@hotmail.com

Woonzorgcentrum Humanitas: 
Bezinningsbijeenkomst: elke 3e donderdag van de maand: Tilly de Kruyf

Zorggroep Solis:
Alie Kortijk, T 0570-69 82 00, E Alie.Kortrijk@zorggroepsolis.nl

Humanistische uitvaartbegeleiding
T 0900-9005030

Leeskring
Jannia Donia, E j.a.donia@live.nl

Poëzie-leeskring, voor informatie
Ria Meeuwse, E r.meeuwse@planet.nl

Redactie HV-Magazine
Ria Meeuwse, E r.meeuwse@planet.nl
Johan van der Veen, E veen4681@planet.nl
Paul Claes, E p.f.claes@gmail.com
Heleen Janszen, E heleenjanszen@somehome.nl

Ontwerp en technische uitvoering HV Magazine
Piet Bakker,  E doorpiet@icloud.com 

Web-master
Ank Maris, E ankmaris@hotmail.com

Werkgroep Humanistisch Café
Heleen Janszen, E heleenjanszen@somehome.nl
Dirk Metselaar, E d.metselaar@home.nl
Johan van der Veen, E veen4681@planet.nl